WEBSIGN – pozycjonowanie stron internetowych

WEBSIGN - logo
WRZ 01 2008

Po 3 miesiącach walki, nasza firma uzyskała pierwsze miejsce w mistrzostwach w pozycjonowaniu stron w 2008 roku. Dzięki dobremu wyczuciu i strategii, osiągnięcie pierwszego miejsca w mistrzostwach okazało się nie takie trudne i nie było takie kosztowne jakby się innym wydawało.

Udowodniliśmy wielu innym, zarówno firmom jak i samym pozycjonerom, że można odnieść sukces nie posiadając kilkuset tysięcy linków do strony, tylko stawiając na inne elementy serwisu, takie jak struktura, a przede wszystkim treść. Jak widać w zasadzie tydzień przed ogłoszeniem wyników konkursu osiągnęliśmy 1 miejsce, którego nie oddaliśmy do końca i jak sądzę, które jeszcze przez jakiś czas będzie nasze.

Niestety z innych już powodów nie otrzymaliśmy tytułu oficjalnego, ale faktem jest, że w mistrzostwach okazaliśmy się najlepszą firmą zajmującą się pozycjonowaniem co jak widać z reakcji wielu osób wzbudziło całkiem spore uznanie.

Konkurs trwał zaledwie 3 miesiące, a nasza strona konkursowa nie dość, że uzyskała w tym okresie Pagerank 4, to jeszcze uzyskała wysokie pozycje dla wielu fraz. Same mistrzostwa to nie tylko walka o pozycję, ale również szansa sprawdzenia siły konkurencji, która jak widać okazała się całkiem spora, ale ostatecznie to my odnieśliśmy sukces.

Nie popadamy oczywiście w samozachwyt, bo wiemy, że konkurencja jest silna i że sporo jeszcze jest do zrobienia, ale jak widać, po ponad roku działalności jako firma na rynku pozycjonowania możemy skutecznie walczyć o najwyższe pozycje

Tagi: , , , ,

Jeden komentarz

Wywiad ze zdobywcą pierwszego miejsca w konkursie Mistrz SEO 2008 | Fabryka Spamu  dnia 4 wrzesień, 2008


[...] W zakończonych przed kilkoma dniami Mistrzostwach w Pozycjonowaniu Stron Internetowych 2008 pierwszą pozycję (Top1) zajęła strona administrowana przez Marcina Nabiałka z firmy WebSign. Niestety nie zdobył on oficjalnego tytułu z racji powiązania z jednym ze sponsorów konkursu. Tym niemniej udało mi się zadać kilka pytań nieoficjalnemu Mistrzowi w Pozycjonowaniu Stron 2008. [...]

Dodaj komentarz


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje